O nas

Dlaczego warto wybrać o3 Ozonowanie?

Profesjonalna Dezynfekcja Pomieszczeń

Jednym ze sposobów skutecznego i dokładnego odkażenia powierzchni, w której przebywamy, jest Ozonowanie oraz Dezynfekcja Chemiczna pomieszczeń. Celem dezynfekcji jest eliminacja blisko 99,99 % bakterii, wirusów, pleśni, grzybów, drobnoustrojów, jak również zlikwidowanie nieprzyjemnych zapachów.

Rekomendujemy przeprowadzenie dwustopniowej dezynfekcji pomieszczeń:

Dezynfekcja Chemiczna

Wykonanie metodą natryskową dezynfekcji powierzchni płaskich, w której stosujemy środek bakterio- i wirusobójczy wykonany na bazie 70% roztworu alkoholu metylowego, skutecznie eliminujący wszelkie bakterie i wirusy. Dla bezpieczeństwa oraz skuteczności zabiegu pomieszczenie powinno być zamknięte przed dostępem osób postronnych i późniejszych użytkowników około 2-3 godziny po jego wykonaniu.

Ozonowanie

Przeprowadzamy ozonowanie wskazanych pomieszczeń polegające na wytworzeniu tzw. mgły ozonowej, która jest wynikiem reakcji gazu z lotnymi związkami organicznymi znajdującymi się w pomieszczeniu. Ozonowanie przeprowadzone jest certyfikowanym ozonatorem DS-80–RHR firmy BluePlanet. Zabieg ten trwa, w zależności od wielkości i wysokości powierzchni od 10 minut do 60 minut. W powierzchniach powyżej 200 m2 zabieg ten może potrwać do 120 minut. Ze względu na charakter pomieszczeń takich, jak toalety, umywalnie, kabiny prysznicowe rekomendujemy wykonywanie pełnego lub częściowego dwustopniowego zabiegu dezynfekcyjno-odkażającego nie rzadziej niż 1 raz na kwartał.

o3 Ozonowanie dezynfekcja Warszawa

95% zleceń realizujemy w ciągu 24h od otrzymania zgłoszenia.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie dla klientów indywidualnych oraz dla Firm. Pracujemy również w weekendy i w nocy! Działamy w Warszawie na terenie dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz oraz w okolicach.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o wycenę