Ozonowanie restauracji

Ozonowanie restauracji Warszawa

Przestrzeganie odpowiedniej higieny w restauracjach jest jednym z najważniejszych czynników w utrzymaniu jakości i bezpieczeństwa wyrobów spożywczych. Właściciele lokali gastronomicznych muszą sprostać wszystkim normom sanitarnym, jakie stawia przed nimi sanepid oraz klienci. W praktyce jest to dość duże wyzwanie, szczególnie w lokalach o dużym ruchu, często odwiedzanych przez klientów. Utrzymanie czystości w obiektach gastronomicznych wymaga systematyczności.  Ze względu na specyfikę pracy, ich przeznaczenie i bezpośredni kontakt powierzchni z żywnością, mycie powierzchni i dezynfekcja ma ogromne znaczenie w tej branży.

Komfortowe i Bezpieczne Warunki

Zadowolenie i Rekomendacja Gości

Ozonowanie ma na celu pozbycie się także nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń, np. zapach papierosów z wykładzin, zasłon, jak również odświeżenie wentylacji i klimatyzacji, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko wystąpienia infekcji. Usługa ta jest wygodna i bezpieczna dla obiektu. Obiekty hotelarskie, które regularnie ozonują pomieszczenia hotelowe są chętniej odwiedzane przez alergików, osoby starsze, dla których drobne roztocza i pyłki są bardzo niebezpieczne.

Ozonowanie Lokali Gastronomicznych

Dezynfekcja w restauracjach polega na eliminacji niepożądanych drobnoustrojów do poziomu niezagrażającego naszemu zdrowiu..
Zachowanie odpowiedniej higieny w lokalu gastronomicznym stanowi jeden z ważniejszych czynników zapewniający nam bezpieczeństwo oraz wysoką jakość usługi.
Przestrzeganie wszystkich zasad ma na celu zniszczenie szkodliwych drobnoustrojów, które mogą wywoływać zatrucia pokarmowe i choroby.
Dlatego w przypadku lokali gastronomicznych zaleca się przeprowadzenie dezynfekcji przez profesjonalną firmę, która specjalizuje się w odkażaniu tego typu pomieszczeń.
Ozonowanie restauracji to obecnie najskuteczniejsza i bezpieczna metoda utrzymania sterylnej czystości w sali dla gości, kuchni, jak również części magazynowej.
Dzięki tej metodzie czyszczenie zaplecza restauracji może być szybsze i bardziej wydajne niż kiedykolwiek. Ta metoda czyszczenia umożliwia również szybkie udostępnienie miejsca klientom.