Ozonowanie biura

Ozonowanie biur Warszawa

W biurach szybkiemu rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów sprzyja duża liczba pracowników. Dezynfekcja firmy pomaga w utrzymaniu czystości wszystkich pomieszczeń biurowych, zapewnia lepszy komfort pracy i bezpieczeństwo pracownikom. Tradycyjne sprzątanie to za mało, aby utrzymać czystość na dużej powierzchni, w której przebywa codziennie wiele osób, a wiadomo każdy z  nas chciałby pracować w czystym zdrowym otoczeniu, zwiększa to efektywność oraz komfort naszej pracy. Doskonale jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że sprzęt biurowy, to idealne miejsce do namnażania się bakterii, wirusów i grzybów. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest dezynfekcja z wykorzystaniem ozonu.

Komfortowe i Bezpieczne Warunki

Zadowolenie i Rekomendacja Pracowników

Dezynfekowanie pomieszczeń biurowych przy użyciu ozonu to jedna z najskuteczniejszych naturalnych metod pozbycia się wirusów, bakterii i drobnoustrojów z powietrza i przedmiotów. Ozon posiada właściwości aseptyczne – bakteriobójcze, grzybobójcze. Sterylizacja biura za pomocą ozonowania jest 1000 razy szybsza niż dezynfekcja chlorem. Cząsteczki ozonu wnikają w każdy materiał i najtrudniej dostępne zakamarki. Zabijają wszystkie wirusy, bakterie w dezynfekowanym pomieszczeniu. Ozon przenika wszędzie tam, gdzie nie wnikną chemiczne inne środki dezynfekujące wykorzystywane podczas innych metod dezynfekcji, np. podczas opryskiwania czy zamgławiania, a więc w głębokie szczeliny i szpary, pod meble, w różnego rodzaju urządzenia.
Ozonowanie poprawia jakość powietrza, odświeża pomieszczenia biurowe oraz zwalcza alergeny, roztocza, grzyby i bakterie. Ponadto zlikwiduje nieprzyjemne zapachy i zagrażające zdrowiu mikroorganizmy wirusy.