Ozonowanie hoteli i pokoi hotelowych

Ozonowanie Hoteli, Hotelu, Pokoi Hotelowych Warszawa

Hotel to miejsce, w którym każdego dnia przewija się dziesiątki a nawet setki osób. Często pokoje gościnne sąsiadują z częścią restauracyjną i magazynową oraz pomieszczeniami administracyjnymi. Utrzymanie porządku w takim miejscu to prawdziwe wyzwanie dla personelu. Ozonowanie obiektów hotelarskich jest idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu zdezynfekujemy, odkazimy całą przestrzeń. Ozon pozwala skutecznie pozbyć się z powietrza wszelkich roztoczy, bakterii, grzybów czy wirusów, które unoszą się w pomieszczeniu.

Komfortowe i Bezpieczne Warunki

Zadowolenie i Rekomendacja Gości

Ozonowanie ma na celu pozbycie się także nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń, np. zapach papierosów z wykładzin, zasłon, jak również odświeżenie wentylacji i klimatyzacji, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko wystąpienia infekcji. Usługa ta jest wygodna i bezpieczna dla obiektu. Obiekty hotelarskie, które regularnie ozonują pomieszczenia hotelowe są chętniej odwiedzane przez alergików, osoby starsze, dla których drobne roztocza i pyłki są bardzo niebezpieczne.

Efekty Ozonowania

Ozon skutecznie usuwa szkodliwe dla zdrowia bakterie i grzyby, jak i nieprzyjemne zapachy. Podnosi komfort korzystania z hotelowej przestrzeni i poziom zadowolenia gości.
Po dezynfekcji pomieszczenia hotelowe są sterylnie czyste, czujemy świeże powietrze. Ozonowanie może być przeprowadzone zarówno w pokojach gościnnych, korytarzach jak i w kuchni czy restauracji. Warto też odkazić ozonem część sanitarną, basen czy siłownie.