Ozonowanie i dezynfekcja przedszkoli

Ozonowanie i dezynfekcja przedszkoli Warszawa

Przedszkola to miejsca, w których wirusy i choroby rozprzestrzeniają się z wyjątkową łatwością. Takie miejsca to prawdziwe siedliska bakterii. Wirusy i bakterie znajdują się w powietrzu, jak również na wszystkich przedmiotach, z którymi dzieci mają styczność. Układ odpornościowy dziecka nie jest jeszcze na tyle rozwinięty, by był w stanie samodzielnie walczyć z bakteriami, które znajdują się w środowisku.

Z tego też powodu Właściciel Przedszkola, w trosce o bezpieczeństwo dzieci powinien zadbać o regularne dezynfekowanie sal przedszkolnych, świetlic, stołówek i szatni, szczególnie w okresie wzmożonej zachorowalności dzieci.

Czystość w placówkach edukacyjnych, w których przebywają dzieci powinna być zachowana na najwyższym poziomie.

 

Bezpieczne i Sterylne Warunki dla Dzieci

Zadowolenie i Rekomendacja Rodziców

DEZYNFEKCJA PRZEDSZKOLA
Dezynfekcja Przedszkola zapewnia bezpieczne i czyste bakteriologicznie pomieszczenia w całym budynku – bez wirusów, bakterii, roztoczy i grzybów.
Najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą formą dezynfekcji Przedszkola jest

 

OZONOWANIE
Ozon ma 300 krotnie silniejsze działanie dezynfekujące niż chlor, jednak nie pozostawia skutków ubocznych, nie powoduje reakcji alergicznych.
Systematyczne ozonowanie pomieszczeń przedszkolnych minimalizuje liczbę zachorowań oraz infekcji u dzieci, a także chroni alergików przed oddziaływaniem alergenów.

Rodzice mają poczucie, że ich dziecko przebywa w sterylnych i bezpiecznych warunkach.

W trosce o najmłodszych  ozonowanie w przedszkolu warto robić cyklicznie. Decydując się na współpracę z naszą firmę przy cyklicznych zabiegach dezynfekcji mogą Państwo liczyć na preferencyjne warunki.